Dnešní sleva
43%
Cena po slevě
259 Kč
Stolní nabíječka, kterou oceníte nejen při práci, šetří místo, pohodlně se s ní manipuluje a ještě navíc skvěle vypadá. Doprava ZDARMA je v rámci ČR samozřejmostí.

Jak to funguje

Co tu najdete?

Každých několik dnů pro Vás chystáme aktuální zvýhodněné nabídky z jednotlivých měst ČR. Navíc jsou zde ke koupi i zlevněné nabídky pro celou ČR,  které lze zaslat poštou nebo jiným přepravcem a nejsou lokálně omezené. Jsme rádi, když se Vám slevy líbí a zažíváte tak něco nového, exkluzivního a neobvyklého, protože o to tady jde. Nové zážitky, věci, chutě, vůně a to vše navíc s exkluzivní slevou 40 - 90%

Jak to funguje?

  • Každý týden Vám nabízíme slevy až do výše 90% ve Vašem městě, kterým se cenově nedá konkurovat.
  • Sleva se zaktivuje po dostatečném počtu zájemců, proto o slevě dejte vědět co nejvíce lidem ve Vašem okolí, např. prostřednictvím sociální sítě Facebook
  • Pokud jste si vybrali z nabídky, klikněte na "Koupit", vyplňte email, na který Vám obratem zašleme platební instrukce k převodu vaší částky z bankovního účtu. Výzva k úhradě Vám bude zaslána v momentě aktivace slevy.
  • Za nákup slev získáváte bonusové kredity, které jsou připsány na Váš účet a díky kterým se stává už tak zlevněný nákup ještě levnějším a výhodnějším.
  • Jakmile Vaši platbu obdržíme, zasíláme Vám slevový voucher emailem. Voucher můžete rovněž najít po příhlášení do svého účtu na stránkách Slevmatic.cz
  • Slevový voucher si můžete vytisknout (k uplatnění stačí předložit kód na voucheru) a poté ho můžete darovat jako dárek nebo si ho jednoduše užít. Pokud se jedná o zboží, stačí zaslat voucher, potažmo jeho číslo na email obchod@slevmatic.cz k jeho uplatnění. Poté Vám bude zasláno zboží poštou nebo kurýrem. Pokud je zboží u našeho externího partnera, předložíte nebo zašlete voucher na jeho kontakt, zobrazený u slevy i na voucheru.

 

Při nabídkách se budeme řídit jednoduchým pravidlem - sleva musí mít smysl jak pro stranu zákazníků, tak pro stranu poskytovatelů a musí dávat smysl i nám samotným. To znamená, nenabízíme takovou slevu, kterou bychom sami nepovažovali za atraktivní.

 

Těšíme se na všechny naše zákazníky a věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Uvítáme veškeré připomínky, návrhy a náměty, naopak všechny otázky a dotazy rádi zodpovíme na info@slevmatic.cz.

 

Tým SLEVMATIC.