Dnešní sleva
43%
Cena po slevě
259 Kč
Stolní nabíječka, kterou oceníte nejen při práci, šetří místo, pohodlně se s ní manipuluje a ještě navíc skvěle vypadá. Doprava ZDARMA je v rámci ČR samozřejmostí.

Časté dotazy

Co je Slevmatic?

Slevmatic je zabezpečený internetový portál, zabývající se kolektivním prodejem služeb a zboží formou hromadných slev. Pravidelně poskytujeme ty nejzajímavější nabídky na nejrůznější zajímavé produkty a zboží, stejně tak na služby v oblasti gastronomie, wellness, pobytů, kosmetických služeb, sportu a mnoha dalších.

 

Co musím udělat, abych už nezmeškal žádnou slevu?

Prvním krokem je, že se registruji k odběru informací o nových slevách, vyberu si město a automaticky mi začnou chodit novinky emailem.

 

Co znamená, že sleva byla/nebyla aktivována ?

Pro aktivaci každé nabídky je potřebný minimální počet nakupujících (většinou v rozmezí od 1 – 25). V případě, že nabídka nedosáhne minimálního počtu nakupujících a tedy se tzv. neaktivuje, nebudou peníze z Vašeho bankovního účtu strženy.

 

Co vlastně kupuji?

Kupujete takzvaný voucher, což je poukázka s unikátním kódem na základě kterého dostanete zakoupenou službu nebo zboží.

 

Jak mohu Voucher koupit?

Převodem na účet. Od listopadu je v plánu i platba kartami online a online převody.

 

Co jsou to kredity?

Při nákupech a akčních nabídkách můžete získat takzvané bonusové kredity, které jsou připisovány na Váš účet a při nákupu je můžete použít místo peněz. Bonusové kredity mají limitovanou platnost. Kredity můžete získat i při hře Trezory, kde můžete každý den soutěžit o zajímavé kreditní výhry a udelat si tak Váš nákup ještě výhodnější.

 

Jak zjistím, kolik mám kreditů?

Počet kreditů zjistíte, když se přihlásíte a kliknete na "Můj účet" v menu v pravo nahoře.

 

Kde a kdy dostanu voucher?

Voucher Vám po zaplacení doručíme na email, najdete ho i ve Vašem účtu po přihlášení.

 

Mohu voucher někomu darovat?

Ano, vouchery jsou přenosné a nejsou vázány na jméno. Pro uplatnění voucheru Vám postačí i unikátní kód, který na voucheru naleznete.

 

Něco sem si objednala a nepřišla mně informace, kam zaslat peníze.

Podívejte se, zda-li Vaše sleva byla aktivována, pokud ne, navrhněte ji přátelům. Jakmile se sleva aktivuje, budou Vám zaslány platební instrukce. Pokud již byla sleva aktivována a stále Vám nic nepřišlo, kontaktujte naši technickou podporu (servis@slevmatic.cz), která Vám ráda pomůže.

 

Kdy mohu voucher použít?

Není-li stanoveno jinak, je voucher možné uplatnit ihned po jeho nákupu.

 

Platil/a jsem převodem na účet a voucher mně nedorazil, co je špatně?

Bankovní převod je nejdelší platební metodou, peníze dorazí do 24h a poté Vám automátor zašle vouchery. Pozor, mimo pracovní dny (víkendy) mají bankovní instituce odstávku.

 

Kolik voucherů si můžu zakoupit?

V objednávce uvádíme množství poukázek na jeden nákup / osobu.